Rola inwestora zastępczego

Inwestor Zastępczy to jednostka zewnętrzna działająca w imieniu inwestora, która jest odpowiedzialna za koordynację i organizację całego procesu budowlanego.

Korzystanie z naszych usług to wygodna forma prowadzenia inwestycji, w szczególności, gdy sam inwestor nie posiada odpowiedniego przygotowania w zakresie skomplikowanego procesu inwestycyjnego.
Nasze obowiązki obejmują:

Pomoc w pozyskaniu gruntów oraz ich sprawdzenie pod kątem warunków i specyfikacji inwestycji.

  1. Znalezienie, sprawdzenie i zawarcie umowy z jednostką projektującą, która wykona na nasze zlecenie uzgodnioną z Inwestorem koncepcję, projekt budowlany do pozwolenia na budowę oraz projekt wykonawczy.
  2. Dostarczenie Inwestorowi kosztorysów inwestorskich, oferty oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
  3. Zawarcie umowy z wykonawcami poszczególnych zakresów robót wynikających ze specyfikacji inwestycji.
  4. Reprezentowanie inwestora na budowie – sprawowanie przez odpowiednio przygotowane osoby bezpośredniego nadzoru nad zgodnością wykonania wszystkich robót zgodnie z projektem i udzielonym pozwoleniem na budowę.
  5. Przeprowadzenie odbiorów prawidłowego wykonania robót zanikowych.
  6. Sprawdzanie wyrobów budowlanych i zapobieganie stosowania wyrobów niedopuszczonych oraz wadliwych.
  7. Kontrolowanie wydatków zgodnie z kosztorysem inwestycji
  8. Przygotowanie kompletnej dokumentacji odbiorowej.
  9. Udział w odbiorze końcowym inwestycji z uzyskaniem zaświadczenia bądź pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego.

Przeprowadzamy przez wszystkie sprawy formalno-prawne związane z inwestycją. Od przekazania placu budowy wykonawcy do nadzoru nad prowadzonymi robotami i na życzenie inwestora rozliczamy i uznajemy zasadność płatności za poszczególne etapy.

Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie i zapewnia Państwu w pełnym komforcie zamkniecie inwestycji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Deklarujemy pełną gotowość do współpracy.

ROLA INWESTROA ZASTĘPCZEGO W PROCESIE BUDOWY DOMU

Zaczynając budować marzenia własnego domu , to jedna z piękniejszych chwil spędzonych rodzinnie nad analiza i wyborze właściwego projektu - czy tez działki.

Czar jednak szybko pryska, gdy zaczynamy zabierać się za konkrety w zawiłych ,skomplikowanych i zbiurokratyzowanych przepisach formalno prawnych ograniczających nasz cel.

Gdy pokonamy ten etap zaczyna się kolejne wyzwanie – wybór materiałów ,technologii czy fachowych ekip budowlanych.

Wszystkie to w połączeniu z brakiem czasu , doprowadza do smutnych podsumowań iż budowa najzwyczajniej nas przerasta finansowo i psychicznie.

Mając wiedze iż jest to dla wielu potencjalnych naszych klientów ogromne wyzwanie realizowanie poszczególnych etapów budowy często kolidujące z zawodowymi i rodzinnymi planami ,wyszliśmy naprzeciw państwa oczekiwaniom.

Powołaliśmy grupę specjalistów z różnych dziedzin projektowo architektonicznych ,budowlanych ,rynku nieruchomości i bankowości by kompleksowo zaoferować innowacyjny i profesjonalny sposób poprowadzenia wszelakie etapy prac związanych z realizacja i zakończeniem procesu budowlanego.

Nasza grupa powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie by zagwarantować naszym klientom komfort i oszczędność zarówno na etapach budowy jaki podczas eksploatacji danej inwestycji.

Wspomniany komfort to całkowite odciążenie inwestora począwszy od załatwienia wszelkich formalności z zakupem działki , skończywszy na zakupie materiałów budowlanych i przeprowadzeniu przez wszystkie etapy budowy.

Mając większy potencjał firma nasza pełniąca funkcję inwestora zastępczego może negocjować ceny, zamawiając materiały budowlane na realizację kilku budynków ,uzyskując korzystne warunki zakupu.

Nasze działania to gwarancja obniżenia kosztów oraz gwarancja należytego wykonania.

Pozwala to naszym klientom poczuć pełnie komfortu i bezpieczeństwa oraz spokoju którego dziś tak trudno doświadczyć.

NASZA PRACE WYKONUJEMY Z PASJI –
Z INNOWACJI CZERPIEMY INSPIRACJE
DLA PEŁNEJ SATYSFAKCJI NASZYCH KLIENTÓW