Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne przy realizacji inwestycji budowlanych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , otwieramy zakres naszych kompetencji na obsługę doradztwa i wsparcie techniczne szeroko rozwiniętym temacie inwestycji budowlanych . Dzieląc się naszym doświadczeniem oraz współpracą z pionierami branży budowlanej w zakresie projektowym i wykonawczym.

Doświadczenia jakie wynieśliśmy przez 15 lat działania w branży budowlanej pokazuje smutny obraz rynku budowlanego w zakresie usług.

Znajomość Prawa Budowlanego oraz Norm Budowlanych wyznaczających standardy budownictwa w Polsce to nieznany temat.

Rynek usług budowlanych dla inwestycji nie komercyjnych nie wymaga żadnych licencji ,czy specjalistycznych dopuszczeni do wykonywania prac remontowo budowlanych .Pozostawiając inwestora w bardzo trudnym położeniu.

Wielokrotnie spotykamy się z sytuacją , że inwestor najzwyczajniej nie wiedział że wykonana praca jest niezgodnie ze sztuką budowlaną , a dopiero po czasie pokazuje się gdzie jest problem ( łuszcząc się farba , podnoszący się parkiet , pękanie ścian , przeciekający taras, głuche płytki ) długo by wymieniać fakt jest taki iż wykonawca nie odbiera telefonu lub zwyczajnie nie poczuwa się do odpowiedzialności ,bo inwestor nie posiada żadnych dowodów wykonania pracy (faktura, umowa).

Więc temat wraca do początku, szukanie firmy która to wszystko poprawi – ale czy okaże się tą właściwą ?

Żeby dać ochronę w procesach budowlano remontowych ,najlepszym zabezpieczeniem jest nasza usługa Inwestora Zastępczego jednak gdy prace budowlane czy remontowe są już dość zaawansowane oferujemy usługę wsparcia technicznego na poszczególne etapy prac.

Gdy nasuwają się Państwu wątpliwości pytania lub chcąc sprawdzić należyte wykonanie prac które daje podstawę do rozliczenia z wykonawcą to od tego właśnie jesteśmy .
Dla spokoju i komfortu procesu inwestycyjnego.